Konsultacja Projektowa

12/11/2021 | 0 komentarzy

Konsultacja Projektowa

Konsultacje z architektem wnętrz to idealne rozwiązanie dla osób, którym nie jest potrzebny pełen projekt. Dedykowane są dla osób, które oczekują jedynie pomocy w dobraniu kilku elementów, konsultacji swoich pomysłów lub porady projektowej. W ramach tej usługi możemy pomóc Ci przeanalizować obecny układ funkcjonalny, lub udzielić Ci porady dotyczącej Twojego pomysłu na układ, lub aranżację wnętrza.  Możemy też, pomóc Ci dobrać wyposażenie w ramach takiej konsultacji lub podpowiedzieć jakie dodatki fajnie pasowałyby do danego pomieszczenia.

Czytaj dalej by dowiedzieć się, jak przebiegają konsultacje z projektantem wnętrz.

konsultacja z architektem wnętrz

foto www.pexels.com

Jak przeprowadzana jest konsultacja wnętrzarska?

Konsultacje przeprowadzamy w dwóch trybach. Stacjonarnie w naszej pracowni lub online poprzez Skype. W przypadku konsultacji wnętrz online udostępniamy ekran, na którym wyświetlamy i omawiamy, przesłane przez Ciebie inspiracje, rzut z układem, lub inne materiały. 

Na konsultacje, należy umówić się poprzez kontakt mailowy lub telefoniczny, z co najmniej 7-dniowym wyprzedzeniem. Poniżej, szczegóły techniczne:

  • Konsultacja umawiana jest mailowo lub telefonicznie, a rezerwacja konsultacji odbywa się po przedpłacie na konto bankowe, wskazane drogą mailową.
  • Po umówieniu konsultacji prosimy inwestora o przesłanie nam drogą mailową materiałów, jakie chciałby omówić w trakcie konsultacji. Mogą to być rzuty architektoniczne/deweloperskie, zdjęcia obecnych wnętrz, wybrane przez siebie meble, inspiracje, pytania, które chciałby omówić. 
  • Konsultacja trwa 60 minut, ale nie oznacza to, że sama usługa zajmuje tyle czasu. Przed samym spotkaniem, przygotowujemy się do niego, analizujemy materiały otrzymane przez inwestora i opracowujemy odpowiedzi do omawianych tematów. Przygotowanie się do konsultacji zajmuje od 1do 2 h. Łącznie więc poświęcamy na usługę ok. 3 h. 
  • W przypadku jeśli, konsultacja będzie prowadzona w trybie online, prosimy o sprawdzenie przed spotkaniem kamery, mikrofonu i łącza internetowego. A także przetestowania platformy skype, jeśli do tej pory nie było okazji z niej korzystać.
  • Po konsultacji, przesyłamy PDF z zapisem z naszej rozmowy, wraz z wszystkimi przekazanymi w trakcie uwagami, namiarami na sugerowane produkty czy szkicami do układów. 

projekt sypialni z toaletka 20200620 1181348366

foto Kamila Markiewicz-Lubańska , projekt Klaudia Tworo Projektowanie Wnętrz 

Jaka jest cena konsultacji wnętrzarskiej?

Koszt konsultacji i przygotowania się do niej to do końca sierpnnia to 750 zł. Jeśli chcesz, aby konsultacja trwała godzinę dłużej, to należy doliczyć do kosztu konsultacji 250 zł.

Zapraszamy do rezerwacji konsultacji, poprzez formularz na naszej stronie, który znajdziesz TUTAJ

Klaudia Tworo Projektowanie Wnętrz

 

Może spodoba Ci się także wpis …

Największe błędy w projektowaniu kuchni

Największe błędy w projektowaniu kuchni

Największe błędy w projektowaniu kuchni cz. I Projektowanie kuchni bez doświadczenia w aranżacji wnętrz może okazać się trudnym wyzwaniem, w którym łatwo popełnić błędy projektowe. Kuchnia to prawdziwe pole minowe, jeśli chodzi o ilość błędów, które można popełnić...

Ile kosztuje architekt wnętrz?

Ile kosztuje architekt wnętrz?

Ile kosztuje architekt wnętrz? Bardzo często czynnikiem decydującym o wyborze pracowni wnętrzarskiej jest cena projektu wnętrz. Po wstępnej selekcji, jaką jest wybór biur projektowych na podstawie preferencji estetycznych i stylistycznych, pada pytanie o cenę...

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Klaudia Tworo

Od 15 lat zgłębiam tematy związane z wnętrzami a od 9 lat prowadzę własne biuro projektowe. Na łamach bloga poruszam tematy, które najczęściej nurtują moich klientów. Zapraszam Cię do lektury, ale także do śledzenia moich social mediów, na których na bieżąco dzielę się aktualnymi projektami i ciekawostkami z życia pracowni. 

Chcesz być informowany o nowych wpisach?

Zapisz się do newslettera i nie przegap ciekawych informacji i cennej wnętrzarskiej wiedzy ? Odbierz też prezent w postaci E-booka „Od czego zacząć urządzanie mieszkania?”.