O pracowni

Pracownia Klaudia Tworo Projektowanie Wnętrz powstała w 2013 roku. Stworzyłam ją bo jestem przekonana, że dobrze zaprojektowane wnętrza podnoszą jakość życia ich użytkowników. 

Jestem absolwentką katedry Architektury Wnętrz i Wzornictwa na ASP we Wrocławiu. Posiadam także certyfikat Szkoły Produkcji Wnętrz i Designu. Jestem laureatką konkursu wnętrzarskiego Homplexowe Wnętrza. Moje projekty były publikowane w takich czasopismach wnętrzarskich jak Czas na Wnętrze, Willa czy Dekorian Home. W trakcie 9 lat działalności mojej pracowni, wraz z moim zespołem zrealizowałam setki projektów wnętrz mieszkań i domów. 

Moje wieloletnie doświadczenie oznacza, że przerobiłam większość wnętrzarskich wyzwań i przypadków. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą oraz kontaktu, chętnie odpowiem na wszystkie pytania. 

Skorzystaj z darmowego i niezobowiązującego spotkania. Pokarzę Ci na przykładach jak pracujemy i odpowiem na Twoje Pytania.

” ROZPOZNANIE potrzeby jest podstawowym  WARUNKIEM PROJEKTOWANIA  „

– CHARLES EAMES –

Co zyskasz współpracując z nami?

Dokładnie wiem, jak trudny, czasochłonny, skomplikowany, a czasem nawet przytłaczający bywa proces planowania prac remontowych i realizacja projektu. Moje wieloletnie doświadczenie w projektowaniu wnętrz sprawiło, że wypracowałam zoptymalizowany proces projektowy, który zapewnia inwestorom zadowolenie z finalnego projektu, ale także:

Oszczędność Czasu

Gromadzimy w pracowni jak największą ilość próbek i materiałów wybranych do projektu, abyś nie musiał odwiedzać dziesiątek sklepów.

Elastyczność godzinową w komunikacji

Nasz manager internetowy, pozwala na pozostawianie nam wiadomości 24 h na dobę.

Porządek w komunikacji

Wszystkie pliki projektu i nasza komunikacja archiwizowane są w posegregowanych zakładkach w internetowym managerze projektu.

Bezpieczeństwo

Dysponujemy bazą sprawdzonych wykonawców, których polecamy w ramach współpracy.

Oszczędność pieniędzy

Kontrolujemy budżet, cały czas pracując z kosztorysem, do którego masz wgląd już na początkowym etapie projektu.

Wizję przestrzenną

Każdy projekt, prezentujemy finalnie w formie panoramy 360 stopni, co w znacznym stopniu ułatwia wyobrażenie sobie finalnego efektu we wnętrzu.

Ponadczasowość

Projekty wnętrz przygotowujemy w oparciu o bazę naturalnych motywów i materiałów, abyś mógł w przyszłości w łatwy sposób dokonywać we wnętrzu zmian stylistycznych.

Łatwość realizacji

Otrzymujesz  gotowe zestawienia produktów, wymagające jedynie opłacenia faktur i dokonania zamówień.

Sprawną komunikację z wykonawcą

Zaawansowane rysunki wykonawcze, eliminują pytania ze strony wykonawców. Ewentualne wątpliwości mogą natomiast konsultować bezpośrednio z nami, nie obarczając pytaniami Ciebie.