Konsultacja Wnętrzarska 750 zł brutto

Konsultacje wnętrzarskie w naszej pracowni sugerujemy osobom, które nie potrzebują kompleksowego projektu wnętrz, a jedynie porady i konsultacji przy omawianiu swoich własnych pomysłów. Dedykujemy je osobą, które mają problem wnętrzarski i szukają pomocy specjalisty.

Czy to brzmi znajomo?

Zobacz czy, borykasz się z którymś z tych problemów. Konsultacji udzielamy od kilku lat i dokładnie wiemy jak Ci pomóc.

Masz problem z doborem kolorów i materiałów?

Możemy pomóc Ci w tym temacie i przygotować dla Ciebie piękne zestawienie farb, tkanin, płyt meblowych. Dzięki niemu zyskasz gotowe, piękne i pasujące do siebie zestawienie materiałów.

Masz wątpliwości czy Twoje wybory są trafione i czy Twój pomysł na wnętrze jest spójny?

W ramach konsultacji z architektem wnętrz, otrzymasz analizę stylu, który Cię interesuje oraz analizę Twoich pomysłów. Dowiesz, się co do siebie pasuje i dlaczego, a z czego warto zrezygnować. Podpowiemy Ci jak uzyskać spójność i co zrobić, aby Twoje pomysły dobrze prezentowały się w Twoich wnętrzach.

Nie masz czasu lub budżetu na kompleksowy projekt wnętrz, ale czujesz, że bez pomocy fachowca nie dasz rady?

Możemy pomóc Ci w doborze materiałów, ukierunkować Cię i pokazać co sprawdzi się w Twoim wnętrzu a co nie.

Nasz projekt przypadł Ci do gustu i interesują Cię wykorzystane w nim produkty i materiały?

Możemy przygotować dla Ciebie  zestawienie, materiałów, które Cię zainteresowały i odpowiedzieć na pytania, które masz do projektu.

Wiesz gdzie co ma się znajdować, ale masz problem z rozplanowaniem oświetlenia?

Przeanalizujemy układ funkcjonalny Twojego domu lub mieszkania i wskażemy optymalne rozplanowanie gniazd i włączników. Powiemy Ci na co zwracać uwagę przy planowaniu instalacji.

Posiadasz już projekt, ale czegoś Ci w nim brakuje i potrzebujesz opinii zewnętrznego specjalisty?

Przeanalizujemy Twój projekt i Twoje potrzeby co do wnętrza, udzielimy Ci naszej opinii oraz zaproponujemy uzupełniające rozwiązania lub zmiany w projekcie jeśli będą one konieczne.

Kupiłaś meble, ale po ustawieniu ich we wnętrzu nie wyglądają dobrze?

W takim przypadku warto jak najszybciej skonsultować tę kwestię z architektem wnętrz, by nie przegapić  ewentualnej możliwości zwrotu produktów do sklepu. Być może jest to jedynie kwestia odpowiedniego ustawienia mebli i doboru odpowiednich dodatków, a być może część produktów warto oddać do sklepu i zastąpić je innymi.

Jesteś w dobrym miejscu!  Dla nas Nie ma kwestii nie do rozwiązania!  Zawsze można zrobić coś, by wnętrze wyglądało lepiej, było bardziej funkcjonalne, bardziej przytulne i aby bardziej rezonowało z Tobą!

JAK UMÓWIĆ KONSULTACJĘ WNĘTRZARSKĄ?

Zobacz jak przygotować się do konsultacji i jak do niej przystąpić.

01 / Pytania

W pierwszym kroku, zastanów się w czym potrzebujesz pomocy. Spisz listę swoich  pytań, problemów i wraz z przykładami, rzutem lub inspiracjami. Przygotuj wszystko i przejdź do kroku 02.

02 / Rezerwacja

Standardowa konsultacja z architektem wnętrz to koszt 750 zł brutto. Zakłada ona do 2 h przygotowania się do niej przez nas oraz 1 h na spotkanie z Tobą.  Przejdź do zakładki kontakt. Prześlij nam swoje pytania i pliki pomocnicze. 

03 / Analiza

Po zapoznaniu się z Twoimi oczekiwaniami, wrócimy do Ciebie z ewentualnymi dodatkowymi pytaniami.

 

04/ Termin

Termin realizacji zamówienia na konsultację wynosi do 10 dni roboczych po wykupieniu konsultacji. W przeciągu 2 dni od zakupu, wrócimy do Ciebie z propozycją terminów na konsultację. Ustalimy też czy chcesz spotkać się u nas w pracowni czy preferujesz spotkanie online.

W ramach konsultacji otrzymasz:

PDF 1

Podsumowanie Konsultacji

W trakcie konsultacji nie musisz niczego notować. Nie martw się, że o czymś zapomnisz. Dzień po konsultacji, otrzymasz mailowo podsumowanie naszej rozmowy w ładnie opracowanym PDF-ie.

co w  nim znajdziesz?

analizę wnętrza

odpowiedzi na Twoje pytania

przykładowe zdjęcia

Linki do produktów

dodatkowe spostrzeżenia i uwagi

pdf 2

E-book „Sklepownik”

Każda osoba, która skorzysta z naszych konsultacji wnętrzarskich otrzyma kolejny PDF w postaci e-booka z listą ciekawych sklepów wnętrzarskich, do których projektaci w naszej pracowni chętnie zagladają w trakcie pracy nad projektami.

CO W NIM ZNAJDZIESZ? :

 

LISTĘ 100 SKLEPÓW Z DESIGNERSKIM WYPOSAŻENIEM WNĘTRZ

SKLEPY Z MEBLAMI

SKLEPY Z OŚWIETLENIEM

CIEKAWYCH ARTYSTÓW

SKLEPY Z WYJĄTKOWYMI GRAFIKAMI I TAPETAMI

SKLEPY Z DESIGNERSKIMI DEKORACJAMI

Umów swoją konsultację!

Jesteśmy pewni, że możemy Ci pomóc!

SŁOWO OD KLIENTÓW, KTÓRZY SKORZYSTALI Z KONSULTACJI

"Profesjonalne przygotowanie do spotkania"

Polecamy konsultacje wnętrzarskie z Panią Klaudią – profesjonalne przygotowanie do spotkania, konkretne i cenne wskazówki, pomocne mailowe podsumowanie konsultacji. Dziękujemy! 🙂

SZYMON KUBICZ

"Rzeczowo i profesjonalnie"

Korzystałam z 1-h konsultacji u Pani Klaudii. Rzeczowo, profesjonalnie i przede wszystkim w punkt, jeśli chodzi o moje oczekiwania. Dziękuję za pomoc!

KASIA GAWIN

"Profesjonalne i rzetelne podejście"

Profesjonalne i rzetelne podejście do klienta.

ANNA GRESIŃSKA-KlINK