Panorama 360 stopni w gratisie

25/03/2020 | 0 komentarzy

Panorama wnętrz

Posted by Spotlight 1

klaudiatworo.com

Drodzy klienci, rozwijamy się dla Was i co roku wprowadzamy do naszej pracowni nowe rozwiązania technologiczne i projektowe.
Od jakiegoś czasu wykonujemy również panoramy 360 stopni, których przykłady można obejrzeć poniżej.

Z przyjemnością ogłaszamy, że wszyscy inwestorzy, którzy podpiszą z nami umowy na projekt kompleksowy otrzymają panorame 360 stopni w gratisie jako finalną prezentajcę projektu.
Promocja obowiązuję w terminie od 25.03.2020 do 30.04.2020.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu 🙂 

Klaudia Tworo Projektowanie Wnętrz

Może spodoba Ci się także wpis …

Największe błędy w projektowaniu kuchni

Największe błędy w projektowaniu kuchni

Największe błędy w projektowaniu kuchni cz. I Projektowanie kuchni bez doświadczenia w aranżacji wnętrz może okazać się trudnym wyzwaniem, w którym łatwo popełnić błędy projektowe. Kuchnia to prawdziwe pole minowe, jeśli chodzi o ilość błędów, które można popełnić...

Ile kosztuje architekt wnętrz?

Ile kosztuje architekt wnętrz?

Ile kosztuje architekt wnętrz? Bardzo często czynnikiem decydującym o wyborze pracowni wnętrzarskiej jest cena projektu wnętrz. Po wstępnej selekcji, jaką jest wybór biur projektowych na podstawie preferencji estetycznych i stylistycznych, pada pytanie o cenę...

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Klaudia Tworo

Od 15 lat zgłębiam tematy związane z wnętrzami a od 9 lat prowadzę własne biuro projektowe. Na łamach bloga poruszam tematy, które najczęściej nurtują moich klientów. Zapraszam Cię do lektury, ale także do śledzenia moich social mediów, na których na bieżąco dzielę się aktualnymi projektami i ciekawostkami z życia pracowni. 

Chcesz być informowany o nowych wpisach?

Zapisz się do newslettera i nie przegap ciekawych informacji i cennej wnętrzarskiej wiedzy ? Odbierz też prezent w postaci E-booka „Od czego zacząć urządzanie mieszkania?”.