Drewnowska 77 – Projekt Mieszkania Na Wynajem
  • Projekt Wnętrz: Klaudia Tworo i K. Zawadka

Projekt tego mieszkania na wynajem, został wykonany na prośbę Pani Sylwii i jej męża. Inwestorzy po odbiorze mieszkania, zgłosili się do nas z konkretnymi wytycznymi co do budżetu i zastosowania mieszkania. Mieszkanie miało bowiem, posłużyć jako inwestycja na wynajem. 30m2, zaaranżowane zostało w sposób nowoczesny i przytulny. Ponieważ mieszkanie nie jest słoneczne, we wnętrzu dominują jasne odcienie.

Całość została też przemyślana pod kątem przechowywania. Ponieważ powierzchnia mieszkania jest dosyć mała, postanowiliśmy, wyposażyć ją w pojemne szafy i  szafki. W części dziennej znajduje się dobrze wyposażony aneks kuchenny, z lodówką, zmywarką, piekarnikiem i indukcją. Górne szafki kuchenne dają natomiast sporo miejsca do przechowywania. 

Łazienka urządzona w przyjemne odcienie bieli i złamane ciepłe szarości oprócz standardowego wyposażenia, ma także sporą zabudowę szafkową nad WC, dzięki której zyskaliśmy dużo miejsca na przechowywanie kosmetyków czy chemii łazienkowej.

Salon wyposażony został w sofę z funkcją spania, szafkę RTV, regał z TV oraz puf. Dodatkowo zawieszono nad sofą szafki, dzięki czemu zyskaliśmy dodatkowe miejsce do przechowywania. 

Klimatyzacja, która została umieszczona w projekcie dodatkowo podnosi standard mieszkania.

Projekt kawalerki na wynajem jest w trakcie realizacji.